| anonim_4396 a întrebat:

Am avut un vis .mai bine zis cosmar...era noapte si o fetita mica de vreo 5 anisori era abuzata sexual si pe un pod era mama ei care o cauta cu diperare si a fost asa oribil.m-am trezit plangand .ce poate sa insemne?

Răspuns Câştigător
| Ana94 a răspuns:

A fost doar un vis.Probabil că din cauza stresului ai avut visul ăsta sau poate ai văzut tu vreun film cu un subiect asemănător cu visul tău.Visele sunt doar nişte reprezentări haotice ale subconştientului tău care,de obicei, ne arată temeri sau dorinţe de-ale noastre iar la tine probabil că ţi-a arătat vreo teamă, ceva.

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

A fost doar un vis.stai linistita happy
Nu se va adevari.

| AlinKun a răspuns:

Ai avut o zi grea stresul este de vina stai linistita se intampla la toata lumea desigrur ca nu acelasi vis dar tot vise urate relaxeazate mai mult

| Summerrr a răspuns:

Da.am avut zile destul de dificile in ultimul timp si nu prea mi-am gasit locul.o sa incerc sa ma relaxez.happy