| 12345678910 a întrebat:

Salut imi place de o fata de la mine din clasa nu stiu daca ei ii place de mine vreau sa-i spun ca imi place de ea dar imi este rusine ce sa fac cum sa-i zic

7 răspunsuri:
| Linda a răspuns:

Eu i-as spune lucrurile care le simt in gluma, sa vad cum reactioneaza. Daca reactioneaza bine, adica in gluma spune lucruri bune atunci as spune si serios.

| Bianca26bb a răspuns:

Incerci sa te apropii cat mai mult de ea, poate stai in banca poate cu ea. Poate si ea te va considera atunci un prieten bun, dar incearca sa fii glumet. Nu ii spune in prima zi ce simti. Poate ea isi da seama ca o placi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ti-e rusine sa-i spui trebuies-o faci dar cauta alte cai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi intereseaza-te daca are prietena si dupa aia eu spui in cel mai simplu mod "vrei sa fi cu mine? "

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai vezi cei polace ei...incearca sa fii cat mai amabil...vezi s u ce le place fetelor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai tu esti baiatull. fa primul pas...

| ccrystynastar a răspuns:

Du-i un buchet de trandafiri albi si o scrisorica, cu te invit deseara la un film si daca va accepta te place, si acolo ii dai propunerea succes