| andyandrei1999 a întrebat:

Salut
Imi place de o fata si vreau sa ii spun dar nu stiu daca ma place si ea pe mine
Odata m-a muscat de obraz in timp ce avea prieten ce inseamna asta?
As dori raspunsuri din propria experienta
Dau funda

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Decat sa-i spui ca o placi, si sa inceapa sa te evite, mai bine profiti de momentele astea, si eventual o mai provoci din cand in cand.
Eu din cate relatii am avut, nici una nu a inceput spunandu-i fetei ca o plac. E un gest disperat, care nu te ajuta la nimic, ba chiar iti asigura un start prost.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred mai de graba ca te simpatizeaza, dar nu cred ca ar vrea sa renunte la prietenul ei pentru tine, pune-te in locul prietenului ei, cum te-ai simti?

| andyandrei1999 explică (pentru anonim_4396):

Acum la lasat si este singura
Oare acum e momentu sa ii spun sau sa mai astept
Oricum m-am saturat de asteptat ma gandesc la ea de o luna seara de seara