| Raisaralu a întrebat:

Îmi place de un băiat,iar el se comportă ca un misterios cu mine. Observ că se uită la mine iar el se uită în ochii mei după își întoarce privirea, apoi iar se uită la mine. Dar nu vor vorbește cu mine. Tot timpul face asta când ne vedem. De ce se comportă așa? Și cum aș putea să-l fac să vorbească cu mine?( Să vină el să vorbească cu mine?)

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Posibil ca baiatul sa fie jenat de privirea ta insistenta si de aceea nu-ti vorbeste, pentru ca nu-l interesezi.
Daca baiatul te placea si era interesat de tine, venea sa-ti vorbeasca.

| Paul567 a răspuns (pentru Violleta2022):

Dar daca baiatul e foarte timid

| Violleta2022 a răspuns (pentru Paul567):

Daca baiatul este f timid, nu se uita deloc!

| Paul567 a răspuns:

Poate baiatul e foarte timid, discuta cu el