| denisa06 a întrebat:

Salut imi place de un baiat pe nume seby.Matusa mea a fost iubita fratelui celui pe care il plac iar acum s-au despartit si seby nu mai vorbeste cu mine cxand m-a vazut in tabara pleca de langa mine chiar daca multora le-a spus cas draguta mai demult o fata a vorbit cu el pe mess si i-a zis ca eu am spus in clasa ca suntem iubiti si nu este adevarat si acum spune ca nu mai vorbeste cu mine va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Lasa-l pe baiatul ala, ca are capu' plin de fumuri. Sau asteapta-l pana s-a trezi la realitate. Singurul lucru pe care il poti face ii sa-l prinzi mai 'brutal' de brat si sa-l intrebi Rastit de ce te evita. Sa va lamuriti. Apoi totul tine de el, cum am zis, daca i-or trece fumurile. thinking
Domnul sa fie cu tine!

1 răspuns:
| memariuta a răspuns:

Situatie complicata. Da fata aia a mintit atunci nu? Poti sa-i spui ca a mintit. Altfel nu stiu. Nu prea are motive sa fie suparat.