| NatyNate a întrebat:

Het TPU! Imi place mult de un baiat. Am vorbit in realitate, pe facebook, mess, il cunosc de mult. Il plac se vede ca ma place dupa cum vorbeste dar a spus ca nu sunt chiar genu lui. da spune asta mai mult pentru ca el o sa plece in alt oras la liceu ...si a spus ca ar sta cu mine dar nu ar vrea sa se desparta de mine cand pleaca si ca acolo unde merge vor fi multe tentatii. a spus ca sunt draguta si sa nu ma supar. dar eu chiar il plac. ce sa fac? FUNDITA!

3 răspunsuri:
| FlorinFindus a răspuns:

Spune-i cal iubesti ori il lasi sa plece si tu o sa fi trista ori vei fi fericita ori acum ori nicioadatawinking

| NatyNate explică (pentru FlorinFindus):

Nu stiu ce sa ffac. imi place asa mult si ieri a facut niste gesturi atat de dragute love struck

| FlorinFindus a răspuns (pentru NatyNate):

Fa ce am zis.