| NatyNate a întrebat:

Het TPU! Imi place mult de un baiat. Am vorbit in realitate, pe facebook, mess, il cunosc de mult. Il plac se vede ca ma place dupa cum vorbeste dar a spus ca nu sunt chiar genu lui. da spune asta mai mult pentru ca el o sa plece in alt oras la liceu ...si a spus ca ar sta cu mine dar nu ar vrea sa se desparta de mine cand pleaca si ca acolo unde merge vor fi multe tentatii. a spus ca sunt draguta si sa nu ma supar. dar eu chiar il plac. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| lacrima15 a răspuns:

Sti si mie mi-a placut de un baiat la care nu am putut sa-l am si mi-a parut foarte rau. apoi am stat c u altii si m-am despartit de ei! Ai incredere d-zeu iti lasa ce e al tau deoparte! Uite eu m-am mutat la liceu foarte departe de prietenul meu si distanta nu ne stica relatia si duminica ne vedem si e totul ok! Daca te place asa de mult stai linistita ca tu ai fi singura persoana din ochii lui! Prietenul meu m-a vazut plina de praf, am tipat la el, am dat in el, l-am batut, i-am facut multe chestii si tot ma iubeste la nebunie! Nu credeam ca am sa gasesc un baiuat asa! Si acum spun. daca eram cu ala acum nu eram cu el asa ca..asteapta! Ce e al tau e pus de o parte! Succes si las-o balta! Analizeaza-l bine! Dar nu-i de tine! Acum suntem fericiti unul cu altul in vacanta! Si ma iubeste enorm de mult! Am doar 16 ani dar ne iubim enorm si in toamna asta avem un an! O sa-ti vina si tie randul cand iti gasesti un baiat care sa te accepte asa cum esti si fara sa-ti spuna chestii de genul1
Succes si ai grija de tine ca baietii sunt smecheri si prefacuti (nu toti) funda?:*

| NatyNate explică (pentru lacrima15):

Nu stiu ce sa ffac. imi place asa mult si ieri eram in acelasi loc si nu ma vedea. si i.am dat mesaj te vad si se uita dupa mine si chestii era asa dragut

| NatyNate explică (pentru lacrima15):

El spune sa nu fiu trista.dar nu vrea sa ma raneasca si sa stea 1 luna cat mai are de stat si sa ma paraseasca mie mi.ar conveni si aasa. da ce sa fac?

| lacrima15 a răspuns (pentru NatyNate):

Pai de ce sa stea o luna cu tine si sa te paraseasca daca pleaca in alt oras nu inteleg asa suntm si eu cu prietenul meu..atunci nu te mai tine de el ca n-o sa merga...bine daca tu ai vrea asa..atunci asa dar nu e bine ca o fata sa se tina de un baiat ca o ia de fraiera! spune-i in fata..stai cu mine asa sau nu? Ar fi posibilitatea sa se indragosteasca de tine si atunci sa va tine!winking bafta

6 răspunsuri:
| DaKar a răspuns:

Capu sus si intoarce pagina sunt multi baieti mai buni.