| anonim_4396 a întrebat:

Salut imi poate spune cineva:daca ai cont la romtelecom poti primi convorbirile de pe messenger care au fost purtate de pe calculatorul tau? sora mea afla tot ce am vorbit eu pe messenger chiar daca eu am sters convorbirilestraight face

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Sora ta află tot ce ai vorbit tu pe mess pentru că probabil ai keylogger pe calculator. Programul asta înregistrează tot ce scrii tu pe calculator, indiferent dacă ştergi sau nu convorbirile. Copiază programul de aici : http://www.blazingtools.com/antispy.html şi vezi dacă ai îl ai instalat sau nu în calculator. Nu are legătură cu romtelecom. Baftă!

7 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

@Daniel da poate seta dar e valabil doar pentru id-ul surori ei. Dacă ai lăsat id-ul la remember e normal să poată activa opţiunea respectivă şi prin urmare să îţi citească conversaţiile. Dar totuşi ar trebui să-i ştie parola ca să citească arhiva!

Răspuns utilizator avertizat
| KeepCalm a răspuns:

Sora ta iti stie parola la messenger?

| Aimee_7045 a răspuns:

Daca ai salvare autoamta a arhivei (vezi la messenger - preferences - archive ) sa nu ai activat "yes save all of my messages", daca da bifeaza a 2-a optiune "yes save all of my meesages, but clear them every time i sign out ". Si sa nu ti se salveze parola cand intri pe mess.
Daca ti s-a salvat arhiva mereu exista un program de citit arhiva (yahoo message archive decode) care se descarca de pe net si cu care poti citi orice arhiva din calculator, a oricui, fara sa ai parola persoanei respective.
Incearca si sa mai schimbi parola si sa nu mai salvezi arhiva si vezi daca se mai intakmpla sa faac nesimtirae de a-ti citi conversatiilewinking
SUCCES

| Daniel TM a răspuns:

Ce te-a pacalit. Poti seta din messenger sa se memoreze toate discutiile uite asa: Sus in stanga dai pe "Messenger" apoi Preferences apoi "Archive" prima optiune

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, nu-mi stie parola nu e setat sa se salveze convorbirile si le sterg oricum de fiecare data poate ce a zis ganduri albe(primul raspuns)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ganduri albe te rog lasa-mi intr-un mesaj id-ul tau.