| kresycenzia a întrebat:

Stiu ca se poate face un folder si intri acolo si vezi tot ce s-a vorbit pe messenger de pe calculatorul asta. Stiti cum se face si cum se foloseste?

Răspuns Câştigător
| ForteGames a răspuns:

Dar ai nevoie de un program care se numeste "YahDecode" sau "archive-reader" depinde amandoua fac ceeasi chestie, nu trebuie decat sa le deschizi si vezi tot ce sa vb din momentul in care le ai in pchappytongue si daca sa pastrat arhiva celui care a fost logat dar nu a dat delete arhive.tongue sepr ca m-am facut inteles! Numai bine sper ca primesc fundita tongue

1 răspuns:
Apache
| Apache a răspuns:

Aia e arhiva messului!
si e in :
C:\Program Files\Yahoo!\Messenger\Profiles\Archive