| ihavenoidealel a întrebat:

Imi puteti da niste intrebari logice, stiintifice, dar nu exagerat de complicate, care va cam framanta? Ceva de genul asta: "Care crezi ca e mai presus? Stiinta sau religia?"
Funda la cele mai bune!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum credeti ca va arata lumea in viitor?
Care credeti ca este scopul omului in Univers?
La ce va ganditi cel mai adesea atunci cand cineva rosteste cuvantul ''sfarsit''?
Ce fel de personalitate va caracterizeaza?
Credeti ca omul isi poate ascunde natura animalica ce-l caracterizeaza?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa faci trolling?

| ihavenoidealel explică (pentru anonim_4396):

Trolling? cum adica? nu. doar ca asta mi-a trecut prin cap. nu ne-aparat numai despre religie, despre univers, ma rog.