| RoxanaGhost a întrebat:

Salut.Îmi puteţi spune şi mie cum se recunoaşte un fumător după gât,degete,etc...
Astăzi colega mea de bancă,m-o întrebat dacă fumez,iar eu o întreb speriată de ce, iar ea mi-o zis să am grijă că se cunoaşte după gât şi decalajele degetelor de la mâini.[Eu am slăbit foarte mult şi din cauza asta e posibil să am decalaje la degete]. Deci?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Degetele se ingalbenesc de la fum si put ca dracu. Dintii se ingalbenesc si ei

| FrumusicaSufletista a răspuns:

Fumătorii nu cred ca se cunos după degete și git, fumătorii se cunosc după ochii roșii, tușesc de multe ori la început și în permanentă le curge nasul.