| anonim_4396 a întrebat:

happy
Imi puteti spune si mie, va rog, cum se face un studiu de caz?

10 răspunsuri:
| Yly a răspuns:

Si noi pe saptamana viitoare trebuie sa facem studiu de caz si inca nu am inceput.am scos ceva de pe net sa ma inspir.
Spor la treaba si voua!

| aysun a răspuns:

Ce cool esti ca scrii cu "ts". deci nu-mi vine sa cred

| aysun a răspuns:

Scrie normal, "informatii". Cat de prost sa fii sa nu-ti dai seama ca acolo e un ţ? happy E pacat ca te duce mintea si esti constienta de lucrul asta.

| nexa a răspuns:

Inka nu am facutbig grin!
o sa fac anul` asta...
o sa fie greu.
am inteleg k o sa se lucreze in echipa.ceva legat de un proiect pe grupa`!big grin

| nexa a răspuns:

A zis profa k o sa vada ea.smug
o sa ne dea cat mai pe placul nostrubig grinwhistling.
A my zis ca asta, pe care v-a dat`o voua 9 nu o sa ne`o dea k e complicata sh e grea!
Sper k o sa te descurci...nu stiu cum o sa fie! whistling
Sper sa avem baFta`!big grin...
daca mai e ceva,,, vbmwinking

| nexa a răspuns:

A zis profa k o sa vada ea..smug
o sa ne dea cat mai pe placul nostrubig grinwhistling..
A my zis k asta, pe care v`a dat`o voua 9 nu o sa ne`o dea k e complicata sh e grea!
Sper k o sa te descurci...nu stiu cum o sa fie! whistling
Sper sa avem baFta`!big grin...
daka mai e cva,,, vbmwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@neXabig grina exact, in echipa. Tie ce ti`o picat?laughing Mie 'Formarea constiintei istorice'straight face!laughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@aysun:N`am scris cu "ts" ca sa fiu "cool". Am scris ca sa il inlocuiesc pe "ț". (Imi pare rau ca nu a aparut ce`am vrut eu, dar te`ai prins tuwinking!)

Sper sa iti vina sa crezi pentru ca chiar asa am scris cu 'ts'smug. Uimitor aa?smug

P. S:As prefera sa mi se raspunda la intrebari nu sa mi se comenteze felu` de a scrie si altele, in fine mai exista multi ca tine!happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am Criticismul Junimist. Ai chiar cel mai usor caz... despre cronicari si alte cele.
Inainte de a prezenta studiul de caz sigur o sa faceti in clasa mai multe despre fiecare tema asa ca o sa stii cam ce ar trebui sa cuprinda lucrarea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@aysun: Esti teroooaareeelaughinglaughing! Uhhhh`!

Sa fi iubit:-J...mai bine!happy