| ENDofGaming a întrebat:

Imi spune cineva si mia cum se transmite sms de pe telefon mobil pe jocurile de pe www.odnoklassniki.ru pentru ati da bani la jocuri?

Răspuns Câştigător
| libertat a răspuns:

Intra in joc si vezi acolo linga imaginea mica de joc пополнить счёт si dai click acolo vei vedea toate posibilitatile de punere a banilor in joc si alege Через телефон
si acolo iti va arata sa trimiti mesaj si la ce numar ex:"Отправьте SMS с текстомod+ 865 583 363 1на номер2090"
Sper sa iti reuseasca
succes!