| micurutza2005 a întrebat:

am si eu o intrebare:daca se pot transmite jocurile de pe un telefon mobil pe altul si cum ca eu nu am reusit? sunt tel.nokia,( unul e nou). mersi.

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Jocurile nu se pot transmite prin bluethoot/infrarosu. Acestea pot fi incarcate direct pe cardul de memorie, dupa care se va face instalarea lor direct in telefon.
O zi buna! happy

1 răspuns:
| deleuandrei a răspuns:

Da poti, dar numai instalul. cauta o programa pentru tel (x-plore) si prin ea poti trimite tot ce doresti.winking