| DanielT95 a întrebat:

In cateva luni fac 18 ani si vreau sa-mi fac majoratul, dar nu stiu unde. Imi puteti da cateva idei?
La majorat vor fi cam 20 de persoane.
15-20 de milioane am "bugetul" pentru majorat.

Răspuns Câştigător
| Moncherie a răspuns:

Depinde de unde esti, preturile variaza. Ai putea vorbi la un pub sau club(acolo de obicei platesti bautura, inchiriatul nu). Nu stiu cum vrei sa faci dar ai o gramada de optiuni, inchiriezi spatiu, comanzi mancarea si angajezi un dj (iti ajunge bugetul).

| DanielT95 explică (pentru Moncherie):

Sunt din Bucuresti. Asa ma gandeam sa fac. Sa inchiriez undeva.
Mersi pentru raspuns.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
La tine acasa sau la un restaurant daca iti permiti.
Te pup!