| TheForceOfGames29 a întrebat:

Salut
In primul rand am pus intrebarea la categoria asta fiindca e mai populata xD
Am un telefon Motorola EM325 totul merge Ok in afara de difuzor, nu aud nimic daca vorbesc cu cineva... aud doar daca dau pe difuzor...
Vreau sa stiu daca este o problema a difuzor, can in care il duc la reparat sau este doar o setare pusa aiurea, adica nu as vrea s ail duc sa faca ei o setare si sa dau bani aiurea.
Mersi anticipat

2 răspunsuri:
| anutzaEu a răspuns:

Este dat pe MUT! SIGUR!
Sper ca te-am ajutat!

| TheForceOfGames29 explică (pentru anutzaEu):

Are volumul la maxim, si daca ar fi fost dat pe mut, nu as mai fi auzit cand suna oh go on