| caramelitamia a întrebat:

voi ce credeti? adica.am un telefon glisant motorola em325. functioneaza, dar nu'mi merge ecranul(pe ecran ii doar o lumina alba), probabil pentru ca am scapat'o de multe ori in apa. mai am garantie pe ea, dar problema este faptul ca ii cam deteriorata.
telefonul arata asa http://www.techgadgets.in/images/motorola-motoyuva-em325 -handset.jpg, dar chestia aia neagra unde's butoanele s-a dus jos (dar, nu'i problema, deoarece eu m-am descurcat si asa, fara chestia aia neagra unde's butoanele ).
Problema este doar ecranul, care nu functioneaza :(
Oare o sa mi-o repare astia de la Orang? precum v'am mai zis, am garantie.
Iar daca n'o sa mi-o repare cu cat mi l'as putea repara la un reparator din ala de telefoane? sau nu se poate repara, oare? Multumesc anticipat :)
(scuze pentru repetari, greseli de ortografie, exprimare)

Răspuns Câştigător
| deNisu a răspuns:

Posibil [mai mult ca sigur] sa ai probleme cu display-ul. Te sfatuiesc ori sa il duci la un centru GSM sa iti confirme "problema" ori il duci direct la garantie si spui tot ce are! Sigur te va ajuta mult!

Sper ca ti-am fost de ajutor! :*

3 răspunsuri:
| VisualBasicExpert a răspuns:

Reinstleaza windowsul sau ferestrele in romaneste laughing

| caramelitamia explică:

@danny05 dar ii cam distrus, iar asa nu cred c'o sa mi'l schimbe sad

| danny105 a răspuns:

Daca e in garantie, schimba-l!