| OchisoriAlbastrii a întrebat:

Salut,in seara asta am vazut pe ask o fata suparata,am dat un citat cu anonim,dupa i-am dat mesaj pe facebook si am intrebat-o de ce e suparata,chiar daca nu o cunosc,vorbeam despre diverse lucruri, am facut un lucru bun sau o sa ma creada o persoana ciudata?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa creada ca o placi, asa cum credem si noi dupa ce ne-ai scris. Nu intreba o fata de ce e suparata. Daca o vezi suparata fa-o vesela. Daca o vezi trista, fa-o sa se simta mai bine si fii langa ea.

O seara placuta!