| Deiu_Andrei_1999 a întrebat:

Salut, inainte de a incepe scoala m-a amenintat un prieten ca ma bate, pana in acest moment nu m-a gasit la scoala sau ceva de genu. Azi dimineata imi spune un coleg ca m-a asteptat cu un grup de baieti pentru a ma bate. P.S Nu i-am facut nimic prietenului meu pentru care sa inceapa aceasta cearta. Daca ma puteti ajuta cu un sfat cu ce e de facut > Funda

1 răspuns:
| aCek1ng a răspuns:

Momentan nu ai fost agresat sau ceva, deci varianta cu plangerea la politie cred ca decade happy
Te sfatuiesc sa iti iei mereu la tine un spray cu piper happy In caz de ceva dai la ochi si pleci linistit.