| baiatcustil a întrebat:

Intreabarea mea este legata de vestimentatie. ma tot gandesc ce haine sa-mi cumpar pentru inceputul scolii. Eu m-am gandit la o camasa cu blugi, pantofi sport, un sacou etc (asta ca sa stiti genul meu ). astept raspunsurile voastre, dau funda.
P.S :am 16 ani si sunt baiat, putin mai grasutz

Răspuns Câştigător
| bigboss23 a răspuns:

Depinde daca te ajuta si vremea iti poti lua si o camasa(gen de care iti place tie bineinteles), iar sacou nu neaparat, adica ma gandesc ca deja la liceu a trecut vremea aia cand se mai purtau sacouri si costume, doar in scolile in care ii obliga pe copii sa poarte costumele scolare, in general ai vazut prea bine cum se imbraca mai toti ( in special fetelewinking ). Nu prea se mai tine cont de anumite reguli. Este o vorba:,, fiecare se imbraca in ce se simte bine''winking