| ParisSG a întrebat:

Peste cateva luni ( pe la inceputul lunii iunie) vom avea si noi banchetul de sfarsit de clasa a VIII-a. Noi nu prea avem fete frumoase in clasa ( sunt vreo 2 ), dar au deja partener ( si oricum,chiar daca nu aveau,nu prea voiam sa merg cu ele laughing ). Mai este o fata cat de cat frumoasa. Sa o invit pe ea sau sa mai astept? Nu vreau sa fiu rau,nu sunt eu cel mai frumos,dar nu prea sunt variante. Niste idei si pentru vestimentatie? Eu mi-am propus sa-mi iau pantofi,pantaloni,camasa si sacou ( nu stiu ce culoare, unul rosu ar fi interesant?) - astea de baza. Multumesc mult!

7 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Normal,invit.o ca altfel chiar nu vei mai avea ce sa invitilaughing
Iar vestimentatia, eu as prefera ceva ma indraznet, un sacou albastru sau de ce nu galbenlaughing

| neutrino a răspuns:

Nu te grabi, iar sacoul poate fi rosu aprins: In acest fel ai putea iesi mai repede in evidenta.

| SkyPilot a răspuns:

Invit-o, altfel iei ce ramane.

| ParisSG explică (pentru SkyPilot):

Ar fi nasol, cred ca e singura varianta dintre toate fetele libere. happy

| ThatsTheSpirit a răspuns:

Pentru ce îţi trebuie "parteneră"? E un banchet. Ideea unui banchet e de a vă distra toţi împreună, ca şi clasă. În plus, sunteţi în a VIII-a! laughing Şi încă ceva: dacă nu eşti aşa de frumos (tu ai spus-o, nu eu), atunci de ce ai aşa standarde ridicate la fete? laughing Vai, doamne... În ceea ce priveşte vestimentaţia, poartă ce-ţi vine bine.

| ParisSG explică (pentru ThatsTheSpirit):

Tu nu prea intelegi sensul unor cuvinte, din pacate. N-am zis ca "nu sunt asa de frumos", am spus : "nu sunt eu cel mai frumos", asta inseamna ca nu sunt urat, nu am vrut sa ma laud. Incearca sa intelegi si tu sensurile limbii romane!

| LiviuBz93 a răspuns:

Invit o daca tii la eatongue si te ai gandit bine la imbracaminte.dar as zice ca un sacou negru este mai potrivit