| ticaroantachris a întrebat:

Intrebare de funda pentru fete!
In clasa a 6 (Acum sunt in a 7 a) o fata m-a placut...I-am spus ca nu o plac iar acum o plac si ma inteleg cu ea mai stau cu ea in banca deci suntem prieteni buni...ne impartasim secretele si altele uneori o mai ating unde nu trebuie dar nu se supara doar se apara asa sa revenim la subiect cum sa ma cuplez cu ea?
Cel mai bun si mai rapid rasp are funda

2 răspunsuri:
| MyLittleCupcake a răspuns:

Fi sincer cu ea. Fetele apreciaza sinceritatea. Spune-o si gata.Vezi ce se intampla.Mult succes happy

| Sorynnn21 a răspuns:

Soptestei la ureche "fi iubita mea in ziua asta" o sa functioneze crede-ma