| anonim_4396 a întrebat:

Salut, intrebarea o sa fie la subiect.
Sfarcurile mele sunt umflate de vreo 2 ani, iar ca sa revina la pozitie normala trebuie ori sa imi fie frig(sa intru la mare de exemplu) sau sa le ciupesc.
Nu cred ca e normal ca unui baiat de 16 ani sa i se intample asta. Ce pot face?

1 răspuns:
| ionita00 a răspuns:

Cel mai probabil cred ca ai pus putina greutate pe tine in aceasta perioada si de aceea apar asa, incearca sa mananci mai sanatos si regulat, putina activitate fizica si totul o sa fie bine, bafta!