| anonim_4396 a întrebat:

Salut,is baiat am 16 ani. Am o problema cu penisul. Eu am cumparat o solutie pentru marirea penisului, eu avand-o inainte de 13cm si cam groasa. (Mie atunci mi se parea putin)am continuat cu acea crema pentru marire vreo 1 luna si jumate. Am dat de 3-4 ori pe zi cu acea crema chiar excesiv. Acum cateva zile a inceput sa doara ceva mai tare cand este in erectie. A ajuns la 18 cm de la 13 cm. Eu avand 16 ani. Si cam groasa dupa cum am mentionat mai sus. Cand este in erectie maxima ma doare si o simt grea chiar foarte grea si parca ma inteapa! Jurr. Ce sa fac acum? Sa merg la un doctor ceva?

Răspuns Câştigător
| isemilia a răspuns:

Da, ar fi bine sa mergi la un doctor. Pana atunci nu mai folosi crema, dar pastreaza recipientul si eventual prospectul daca il mai ai. (sau daca ai alte produse care ar fi putut duce la acea senzatie de greu si la intepaturile aferente )