| MirceaStefan a întrebat:

Salut,iubesc o fata care si ea ma iubeste.dar.ea nu vrea sa afle nimeni de treaba asta, mai ales ca suntem colegi...ce ma fac? ea este foarte ocupata si nu am apucat sa ne intalnim afara niciodata.ce sa-i spun? ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Ce sens are sa continui asa? O relatie secreta nu e o relatie. Oricum ce "faceti" voi e o copilarie. Vezi de scoala si las-o in pace.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cum puiule o iubesti, pe ascuns?
Daca nu v-ati intalnit niciodata afara, unde va intalniti, unde va spuneti ca va iubiti?

| CosminCD a răspuns:

Asteapta. Timpul iti va rezolva dimema ta...

| petitconseil a răspuns:

Sa ii spui sa te lase in pace, pentru ca tu ai nevoie de o relatie serioasa, in care sa stie toata lumea ca va iubiti sincer.Eu cred ca ea ori are pe altcineva, ori ii este rusine sa se afiseze cu tine in public.O fata serioasa si sincera nu ascunde o relatie, asa sa stii, dar din cate spui tu aici ea este cam ascunsa si cam indiferenta ca te pune in situatia asta.