| NickName_6619 a întrebat:

La jocul Barn Buddy de pe facebook se pot trimite animalele de la cineva la >cineva?
Daca DA cum?

Funda!

10 răspunsuri:
| ParanoidKidu a răspuns:

Da ii trimiti cadou un animal de la ferma de la tine... apesi Gifts apoi"Farm Items" selectezi animalul dorit si apoi selectezi destinatarul caruia ii dai animalul

| katrina21darrell a răspuns:

Da se pot trimite.Dai pe cadouri(gift).Si daca ai animale in ferma sau ceva ce vrei sa trimiti cuiva dai pe elementele fermei.Alegi un animal pe care il vrei si trimiti la cine vrei.Da fundita

| Mare_Pistol_1994 a răspuns (pentru katrina21darrell):

Pai si daca le am puse in ferma de ce nu imi mai da voie?

| ღLexUL0v3ღ a răspuns:

Din pacate nu se pot trimite... funda?puppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyes

| hermione a răspuns:

Si eu joc si nu se poate. sper ca te-am ajutat!

| XDeDeeX a răspuns:

Da...trebuie sa dai la cadouri, elementele fermei si alegi animalul si scrii cui sa il trimiti.§ big grin
Sper ca am ajutat...

| fullstop a răspuns:

Se poate trimite asa.Dar mie nu-mi mai merge, ieri am trimis la toti credite albastre.Dar cand am incercat sa trimit un caine cuiva, nu mai merge

| FloryBhăy a răspuns:

Da! dai la cadouri(gifts) si dai la elementele fermei. acolo iti vor aparea animalele si toti pomii care iai primit sau iai cumparat pe barn buddy. apesi pe animalul sau pomul care vrei sa il trimiti apoi iti va aparea o fereastra cu toti prietenii tai. selectezi prietenul caruia vrei sa ii trimiti cadoul si ii dai enter sau trimitere si gata! funda?!

| NickName_6619 explică:

Si daca as zce ca nu merge asa?

| bichescucrina a răspuns:

Dai la cadouri, si dai pe elementele fermei, acolo ai toate animalele tale, dai pe un animal apoi dai persoanei dorite. Sper sa iti fi fost de folos. Funda te rog!