| TOPdog a întrebat:

Salut la toata lumea! Am nevoie de ajutorul vostru de fapt am mare nevoie de niste sfaturi. Poate credeti ca sunt nebuna dar eu in ultimile saptamani cred ca mai bine de o luna sunt confuza ma simt pe alta planeta nu sunt atenta in ceea ce fac si mai ales uit foarte repede nu mai retin aproape nimic, candva retineam si fara sa vreau acum nu...si am foarte des dureri de cap! nu stiu ce este cu mine poate care ati mai patit asa ceva ca mine si ma puteti ajuta cu un sfat.Va rog frumos. Oare ar trebui sa iau ceva medicamente pentru memorie? care sunt mai bune dar nu foarte scumpe? dar ce se petrece cu mine? am aproape 17 ani varsta e de vina? eu tot am zis ca sunt indragostita, nu stiu care e motivul sau ce se intampla cu mine... Ajutor va rog!

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nasol cu dragostea astastraight faceDar si mai nasol e sa simti ca esti indragostita si sa nu stii de cine.Stiu cum elaughing
Pentru memorie ia lecitina sau MemoPlussmug

| LLO a răspuns:

Poate si indragostita :d sau stresata ca respectivul nu te place sau ceva de genu.

| Stefii_6358 a răspuns:

Si eu patesc asa si am numai 13 anisorihappy. deci nu e din cauza varstei.nu stiu dc.cred ca e din cauza stresuluilaughing

| Sucre a răspuns:

Am 16 ani, recent am avut o prietena timp de 8 luni. Nu eram pe aceeasi unda, deci a fost pierdere de timp pentru mine.,, Problemele" astea apar atunci cand s-a intamplat ceva in cuplu, sau daca nu esti inca in stadiul de cuplu, atunci cand vezi persoana care te place si el se,, giugiuleste" cu altcineva. Nu e o,, boala" e doar o stare. Sper sa te ajute. Cu respect Sucre.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate ai spus, pari a fi indragostita, dar probleme cu memoria... N-ar fi mai bine sa dai o fuga pana la doctorhappy? Macar treaba cu memoria, nu trebuie sa te apuci sa-i istorisesti toate celelalte...