| kryss_1640 a întrebat:

Salut la toata lumea. Vi s-ar parea ok ca un baiat sa danseze reggaeton intre 6 fete. Mentione inca o data UN SINGUR BAIAT INTRE 6 FETE. Astept raspunsurile voastre

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Da raised eyebrows dc sa nu fie ok? Atata timp cat baiatul doar 'danseaza' e super ok dupa parerea meawinking

3 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Bravo luilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eram cu o domnisoara foarte manierata si morala in public doar ca in momentul cind ramineam singuri ma uimea de cit de departe era de moralitate.Si faceam glume sa o supar, dansam in public pe strada, ce-i drept eram si mai copii, o luam de mina si alergam prin parc pina nu mai putea.Asa ca nu vad de ce nu ar fi normal ca un baiat sa danseze intre 6 fete mai ales intr-un spatiu destinat dansului.

| ȘtefanLamas a răspuns:

Dansul e un limbaj universal care uneste persoane de nationalitati, sex, religii diferite. Cat despre intrebarea ta, ce sa zic, e ok, de ce nu? E dans doar, aici nu sunt reguli stricte, aici totul se bazeaza pe simt.