| funky7up a întrebat:

Salut la toti! am si eu un PC cu: -4GB RAM
- 2. 4GHz (2 CPUs) INTEL CELERON G530
-1GB nVIDIA GeForce GT 520 (Directx 11)

Si as dori si eu sa imi dati jocuri care se pot juca online si sa fie frumoas...
Cel mai bun raspuns primeste [FUNDA!]

Răspuns Câştigător
| goshty a răspuns:

La ce calc ai merge orice joc. iti pot recomanda triburile.ro, dar necesita mult timp si daca nu intrii la inceputul lumii pierzi startul, deci mai bine lasa. Eu am mai jucat pe miniclip.ro si alte site-uri, incearca acolo si alege ce jocuri iti plac. D.p.d.v. al performantelor calculatorului nu vei avea probleme!

2 răspunsuri:
| alabalaportocalala a răspuns:

Dc vrei cacaturi de jocuri online cand poti sa joci ce vrei tu pe pc pentru ca ai un pc destul de bun!winking

| funky7up explică:

Nu jocuri care se joaca pe net... eu vreau jocuri gen cs call of duty mw2 gta 4 tdu fifa ( 08 cum se joaca prin direct ip ).
Care sunt jucate in LAN
Mai astept raspunsuriwinking