| Richard2525 a întrebat:

Salut la toti... Voi ce parere aveti de horoscop.Sa cred ce se scrie in el?

11 răspunsuri:
| Angeline a răspuns:

Daca iti spune lucruri bune da! happy daca iti spune lucruri rele nu crede in el happy

Răspuns utilizator avertizat
| Lilia2621 a răspuns:

Pai eu nu cred... oamenii sunt diferiti, si nu pot fi impartite caracterele dupa zodii, desi multe ori ce spunea in horoscop mi se indeplinea, sau in horoscoapele unde se descria persoanele, multe ori era adevarat... deci nici nu stiu, depinde

| bobby90 a răspuns:

Aiurea. O singura data s-a intamplat aproximativ 50% din ce scria la zodia mea. Oricum asta e chestie de superstitie. Cred ca e o pierdere de timp! BAFTA

| traie994 a răspuns:

Pai de obicei ii adevarat este cand nu e adev dar de multe ori se intampla ce spune la el...mie anul 2011 la horoscop mi-a fost adevarat de 10 ori din 12. daca-ti place rasp. imi dai o fundita?

| Iulia20 a răspuns:

Depinde cati ani ai pentru ca majoritatea horoscoapelor sunt pentru adulti nu pentru copii dar mie mi sa indeplinit odata horoscopuihappywinkingbig grinhee hee... uneori se indeplineste alteori nu astrele nu sunt mereu corecte... sper ca te-am ajutat!big grinhappywinkinghee hee

| Elektro a răspuns:

Eu nu cred in horoscop. Poate uneori se intampla sa nimereasca unele chestii, dar nu mereu...

| Denni99 a răspuns:

Eu iti propun sa crezi in horoscop deoarece el se afla dp alinierea planetelor.

| bebelotz a răspuns:

Sicer cateodata da cateodata nu, depinde, eu una recunosc ca am avut si zile in care mi s-a potrivit la perfectie ce scria in el ca de exemplu azi dar si zile in care era total paralel tongue
Sa fim seriosi la cata lume este pe planeta asta ar fi si culmea sa se potriveasca la toti mereuwinking

| Loorree a răspuns:

Eu zic sa crezi din el doar ce iti place tie iar ce nu-ti place sa nici nul bagi in seamalaughing

| Gabishor a răspuns:

Salutare...am parere.normala despre horoscop. uneori e adevarat ce scrie uneori nuhappy