| anonim_4396 a întrebat:

Salut, eu cred ca sunt urat.Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Axys a răspuns:

Buna deci asta este parerea ta nu astepta sa-ti spuna cineva parerea probabil ai cam asultat destul parerea altor TU TREBUIE SA te ingrijesti si sa fi multumit de tine insuti nu inteleg de ce dai intrebarea asta mai ales la necunoscuti dare nu stiu cine esti.
Fi linistit si nu fi dezamagit de tine ca nimeni nu o sa te incurajeze inci aici virtual si nici in viata de zi cu zi nimeni nu o sa te incurajeze tu trebuie sa fi puternic pe picoarele tale te lasi usor pacalit de parerile altorA.
ai grija de tine si nu mai asculta de alti.papa

23 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu-mi permit să te contrazic. : )

| mgtow a răspuns:

Cei ca tine au parte de femei care arata bine.

| darrio2007 a răspuns:

Daca aveai o poza de-a ta si nu asta cu Marlon Brando in Nasul puteam sa-mi dau cu parerea.Dar asa!

| Musique a răspuns:

Dacă tu ai o părere proastă despre tine, cum te poți aștepta ca cei din jurul tău să aibă o părere bună?
Ai mai multă încredere!

O zi minunată!

| RockNbeer a răspuns:

Nici nu conteaza parerea noastra, daca tu consideri ca esti urat, inseamna ca-i timpul sa faci o schimbare.

| OnuOnulică a răspuns:

Buna
Nimeni nu e urat.

Fiecare om e frumos in felul lui/ei.

Dar cum putem sa ne dam seama daca esti urat sau nu cand nu ai o poza cu tine?

O seara buna!

| zurick a răspuns:

Buna!
Daca te consideri urat cum te poti astepta ca altii sa te creada frumos? Nu aud ce zice?
Invata sa te apreciezi si sa stii ca nu esti urat.
Pa, pa.

| Felys a răspuns:

Pot eu sa te contrazic, clar nu

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Esti un bufon urat.laughing

| godfather1997 a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Daca esti asa frumos pune o poza cu tine.

| godfather1997 a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Daca tu crezi ca prin afirmatia ta m ai facut sa ma simt mai prost gresesti.Chiar ma simt mai bine cand vad ca exista specimene ca tinewinking.

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru godfather1997):

N-am zis ca sunt frumoasa.Am zis doar ca esti un bufon urat.

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru godfather1997):

Ti-am spus ce cred.Nici macar nu te poti numi "barbat", parca ai fi o muiere plangacioasa.
Si da, chiar sunt frumoasa.laughing

| AtateaConditii a răspuns:

Nu esti urat dar nici frumos. Daca te aranjezi putin o sa arati mai bine. Si daca caracterul tau este misto o sa iti faca si fizicul sa fie.

| MaliciousDeath a răspuns:

Si parerea pe baza a ce sa mi-o formez?
Nu stiu nimic, nici despre fizicul tau, nici despre personalitate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa-ti fie de bine, ramai urat in continuare.

| DanielVălean a răspuns:

Eu nu cred ca esti urat. Chiar si daca ar fi asa, nu conteaza frumusetea fizica, ci cea sufleteasca. Asa ca, poti sa fi frumos pe dinafara si urat pe dinauntru sau frumos pe dinauntru si urat pe dinafara. Asta alegi tu.winking

| JucărieLEGO a răspuns:

Si daca tu crezi asta ce mai conteaza ce zic altii? In viata asta nu alege nimeni cum arata. Dar poti alege cat de bine sa-ti amenajezi interiorul.

| MissDevilish666 a răspuns:

...Se poate şi mai rău.

| MudvayneMurderer a răspuns:

Nu exista oameni urati. Exista doar persoane speciale.

| AntoniaAndreea a răspuns:

Nuu. Nu esti urat ^.^ Esti super adorabil. Fiecare om este frumos in felul lor puppy dog eyes :* ( p.s : a fi frumos din partea ta sa-mi dai fundita ^.^ )

| pestisorulauriu a răspuns:

Intrebi baietii sau fetele? raspunsurile ar putea fi diferite happy

| AdyGrecu a răspuns:

Inainte ca ceilalti sa iti spuna ca nu esti urat, trebuie ca tu sa ai o parere buna despre tine. Degeaba oamenii iti spun ceva, atat timp cat tu nu te apreciezi. Pentru inceput, fii increzator si vei intelege ca frumusetea exterioara nu conteaza foarte mult...