| LUuuuci a întrebat:

Salut les enfants! Am si eu o intrebare pentru cei care au luat permisul.si nu mai condusesera vreodata in viata lor pana in momentu cand au inceput orele, cum v-ati descurcat? eu sunt la a 18 ora si deja imi fac numai stres parq nu-s facut pentru asa ceva voi cum v-ati adaptat?

1 răspuns:
| paulica22 a răspuns:

Incearca sa fi calm, nu iti taie nimeni capul dar totusi sa fi responsabil in trafic, atat timp cat mergi pe banda ta si te uiti inainte atent nu ai de ce sa iti faci probleme. Cu timpul o sa castigi experienta odata cu orele de condus si o sa iti intre in mana, asa eram si eu prima data :
Ma uitam in bord la turati, prea des in oglinzi eram stresat.