| edwardftw a întrebat:

Salut lume, am o intrebare, acum 20 minute am vandut un skin pe cs:go pe bani pe paypal, am primit banii, dar am primit mail cu asta: http://i.imgur.com/D26YaZl.png

ce inseamna? isi recupereaza banii, sau ce?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Dap... de fapt, chestiile aste le puteai ști (afla) dinainte, dacă ai fi citit regulamentul și termenii și condițiile lor. Sunt niște reguli prevăzute acolo.

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Înseamnă că ești „pifan" și până nu faci minimum 10 tranzacții fără probleme, ei îți întârzie plata ca să fie siguri că au de unde returna suma în caz de „claim" din partea clientului.
Fă ce scrie acolo ca să ai suma blocată pentru un timp ceva mai scurt.

| edwardftw explică (pentru mihai69):

Si daca nu fac nici o transactie, ca nu prea mai am ce face. trebuie sa astept 21 de zile?

| mihai69 a răspuns (pentru edwardftw):

Dap... de fapt, chestiile aste le puteai ști (afla) dinainte, dacă ai fi citit regulamentul și termenii și condițiile lor. Sunt niște reguli prevăzute acolo.