| Ano88 a întrebat:

Salut lume, vin cu o curiozitate..am prima prima relație la care am tinut enorm de mult, a fost 2 ani de zile, ne-am despariti pentru ca el m-a înșelat si a vorbit foarte urat de mine fără niciun motiv ..eu l-am cautat dupa ce ne-am despariti, mare greșealălaughing dupa 2 ani de la despărțire m-a cautat si a zis cs regreta ceea ce a făcut, a zis ca nu a iubit pe nimeni cum m-a iubit pe mine, mda laughing))) acum cateva luni a venit la mine acasă cu fratele meu vitreg cu pretextul că el doar de plimba, eu nu eram acasa pentru ca eram in orasul in care am facultatea.Cand am venit acasă a venit aproape zi de zi sa ma vada tot cu pretextul ala ..nu vorbea cu mine doar venea să mă vadă..eu nu am inteles de ce a făcut asta ..de ce inca ma cauta? de ce ma urmărește pe Facebook si insta? de 1 luna are iubita si nu e story pe care să îl rateze..am tinut enorm unul la altul, si din vina lui ne-am despariti, eu nu il pot intelege, stiu ca venea să mă vadă dar de ce dupa ce ca tot el si-a bat

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vad ca ti-ai facut pana la urma si cont pe TPU, deci voi copia textul din celalat topic scris de tine.

Esti o persoana destul de matura si nu-i nevoie sa-ti traduca cineva, ca acest individ este obsedat de tine.

Ideea este ca tu ar trebui sa vorbesti cu fratele tau si sa-i dea un sut in dos, fiindca unul care te-a jignit si a postat poze cu tine nu-ti poate fii nici prieten, nici iubit si nici ce cauta cu fratii tai.

Este clar ca intentiile lui sunt neserioase si probabil asteapta momentul oportun, sa actioneze in vreun fel.

Ti-as recomanda sa discutati in familie aparitia acestui individ in preajma ta si a familie, eventual sa implicati Politia daca nu intelege de buna voie.

In ce privesc site-urile de socializare, de ce mai esti inca prietena cu el? Dupa cate ti-a facut in trecut, trebuia demult sa fie blocat peste tot, atat de tine cat si de fratii tai.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dar tu ce vrei de la el?

| blackann a răspuns:

Blocheaza-l. Live your life.