| vi0r3l a întrebat:

Salut m-a numesc viorel si am 19 ani, as dori cu ori ce pret o partida de sex cu o fata... ajutati-ma si spuneti-mi ce sa fac... ofer FUNDA! multumesc

Răspuns Câştigător
| sabin89 a răspuns:

Nu il lua in seama pe Alchemistul, ca e cam necioplit. Problema este ca dorinta ta este gresita. Trebuie sa faci niste schimbari in felul de a gandi. Pe fata respectiva, daca o iubesti, trebuie sa o si respecti. Sa ii faci curte, sa aveti mai intai o prietenie. Sexul vine la urma, si asta numai in cazul ca tineti intr-adevar unul la altul si aveti o relatie stabila.

| TheAvenger a răspuns (pentru sabin89):

Omule, dacă pot să-ți zic și om, Alchemist1413 e fată.winking

| sabin89 a răspuns (pentru TheAvenger):

Ce vorbesti? Cu atat mai rau ca esti fata. Nu esti baiat necioplit, ca esti fata necioplita. Rusine! Mai citeste inca o data ce ai scris mai sus. Ai merita raportata.

| Ghio a răspuns (pentru sabin89):

rolling on the floor)))) Ce amai tare faza..cum sa scrii ma asa ceva! Pai daca intr-adevar esti satul de laba, du-te nene si tu pe centura, da bani la una si te satisface si pe tine cu ceva. daca zici, ca creierul nu te ajuta prea mult!

| sabin89 a răspuns (pentru Ghio):

Cred ca ma confunzi.

| Ghio a răspuns (pentru sabin89):

Nu ma refeream la tine. app poti sa ma ajuti cu 10 centi, poate te ajut si eu in vreun fel!

| TheAvenger a răspuns (pentru sabin89):

Da da da da bine. faci cum știi.io am plecat la cârciumă... cool

| vi0r3l explică (pentru Ghio):

FRATE, auzi,... daca lasi raspunsuri din astea de mare C***T mai bine nu lasa, sa nu faci cumva scurta la degete! si app de LABA, vorbesti din propria experienta sau CE?

18 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

Da mai intai zici ca vrei doar sex pe urma o relatie cu o tipa, mai ai si 19 in clasa a 11 a, interesant.

| vi0r3l explică (pentru CrazyTeenager):

MAY MAY... Nu am spus eu ca sunt cls a 11, am spus ca imi place foarte mult de o fata din cls a 11 (ea este a 11) EU SUNT A 13winking deci nu am gresit cu nimic (si am mai spus ca este in acelasi liceu cu mine ) nu am spus ca sunt in aceeasi cls cu ea, deci concluzia : ''CITESTE MAI BINE INTREBAREA''

| Ghio a răspuns (pentru vi0r3l):

Vai de oamenii aia care ti-au dat nastere si de tara in care traiesti!rolling on the floor

| CrazyTeenager a răspuns (pentru vi0r3l):

Da frate, m-am gandit si la faptul ca nu ai fi cu ea in clasa, dar totusi ce te retine sa o inviti in oras? Mai ales ca esti si mai mare ca ea, eu credeam ca tu esti ori mai mic, ori de aceeasi varsta cu ea, altfel nu se justifica teama ta de a o aborda.

| TheAvenger a răspuns (pentru Ghio):

Maare drepate ai, dudă.

| TheAvenger a răspuns (pentru Ghio):

Mare adevăr zici mă..de acord cu tinelaughing

| Marya6329 a răspuns:

Pai... uite cum sa faci te duci la ea si o intrebi daca vrea sa faca sex cu tine laughing daca vrea norocu tau daca nu o iei si o violezi laughing hai ca reusesti tu sa iei la capatrolling on the floor

| MrsDraguttza a răspuns:

Du-te draga si pune intrebarea la rubrica " Dragoste si sex"

| alexionut14 a răspuns:

Foloseste axe, femeile iubesc axe-ul laughing)))

| DascaluViorel a răspuns:

In primul rand trebuie sa gasesti o fata cu aceiasi dorinta si retu vine de la sine trebuie sa ai un loc potrivit unde sa fiti doar voi doi

| vi0r3l explică (pentru DascaluViorel):

Nu scuza-ma, m-am exprimat eu gresit! nu cu o fata adica ( cu o oricare fata ) este o fata de la mine din liceu este clasa a 11 si cu aceea fata imi doresc eu o anumita relatie m-a intelegi?