| anonimul0826 a întrebat:

Salut m-am apucat de fumat de 3 zile si de fiecare data cand fumez o tigara ma ia ameteala e normal sau pana ma abisnuiesc observ ca la a doua tigara nu mai ama nici o problema dau fund a si va rog nu-mi spuneti faze de genu lasta sau iti face rau sunt plamini mei e viata mea eu decid voi doar sapundetimi al intrabre.

Răspuns Câştigător
| sympBv a răspuns:

E ceva normal toata lumea pateste asa eu fumez de ceva timp si daca fac o pauza de 2 3 zile si fumez o tigara intreaga repede tot asa patesc nu e nimic ciudat in asta

7 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Iar tu? straight face

De 3 zile vorbesti de fumat straight face
In loc sa pui intrebari tampite si sa faci lucruri tampite, mai bine inveti sa scrii corect ca e GRAVA de tot situatia sa nu stii sa scrii corect la varsta ta.

| anonimul0826 explică (pentru UbexFlo):

Pai dc mai imi raspunzi ar trebui sa te uiti al alte intrebari

| UbexFlo a răspuns (pentru anonimul0826):

Pentru ca esti stresant, da problema grava e ca nu stii sa scrii corect la anii tai.

| Sweetyass a răspuns:

Nu ma pot abtine...LASA-TE CAT MAI POTI! O sa-ti para super rau mai incolo. Sper sa ma intelegi.

| anonimul0826 explică (pentru Sweetyass):

Nu vreti sa intelegeti eu imi controlez viata in totalitate doar ca o las sa decurga asa cum vrea ea dar pot pune punct oricarui lucru cand vreau cum ar fi tigarile

| Sweetyass a răspuns (pentru anonimul0826):

Ai dreptate, imi pare rau...Asa e firea mea..Mereu spun oamenilor ce ar trebui sa faca pentru binele lor pentru ca ma intereseaza. Sunt extrem de altruista. Sper ca nu te-ai suparat.happy Asa sunt eu.happy

| anonimul0826 explică (pentru Sweetyass):

Nu mama suparat