| TemptationLove a întrebat:

M-am apucat de scris o poveste, dar nu am idee de intriga. Povestea este una de dragoste intre doi adolescenti, se iubesc, dar nu stiu cum sa fac punctul culminant al povestii, nu am idee de ce s-ar putea certa doi tineri. Va rog daca ma puteti cu ceva orice...Multumesc big grin

Răspuns Câştigător
| ROsiuGabi a răspuns:

Sa vedem....baiatul o vede pe aceasta cu un baiat nou venit ea crezand ca acesta este mult mai puternic si mai bun decat celalalt aceastia se despart pe doua cai separate. Intre timp baiatul cu care ramasese devine violent pana cand acesta o violeaza pe fata. Peste cateva luni ei reintalninduse aceasta despartinduse de baiatul pentru care il parasise vine la el si il ia in brate povestindui totul baiatul pleaca sa il infrunte pe celalalt el ajungand il cele din urma sa se bata acesta este inpuns cu un cutin si cade exact cand iubita lui ajunge Celalalt fuge la fata si o loveste pana o pune la podea. baiatul se taraste la ia o ibratisati si ii da un ultim sarut... ramanand impreuna pentru eternitate.

| TemptationLove explică (pentru ROsiuGabi):

Multumesc m-ai ajutat foarte mult.

2 răspunsuri:
| BlueOctober a răspuns:

Pai stii cum e...lucrurile mici conteaza, si intodeauna sunt cele mai dragute, ar pute iesi o cearta din orice de exemplu ca nu a tinut-o de mana sau ca ia luat cadou o bluza cu un numar mai mare etc etc...