| AmxMod a întrebat:

Salut, m-am certat cu prietena mea si vreau sa aflu daca ma mai iubeste sau tine la mine. eu stiu ca o persoana te iubeste si mai tine la tine atunci cand daca ma mai cauta, imi zambeste, intreaba de mine, si daca imi vorbeste, corect?

dupa ce s-a despartit de mine ea a stat cu altul timp de o saptamana, eu cu ea am mai vb pe facebook sa stiu ce are de gand sa faca, si din ce cauza s-a despartit de mine si mai vorbeam pe facebook, si pe afara mai vorbim dar mai rar si dupa ce s-a desparit de ala cu care a stat a zis ca nu mai vrea sa stea cu nimeni pentru o vreme, eu cu ea mai vorbeam pe afara mai rar, dar acuma 3 zile am fost afara cu mai multi baieti si povesteam si mancam seminte, si numai vad ca apare ea cu frateso o venit acolo am salutat-o m-a salutat si ea si dupa un timp mi-a zis: am vazut ca m-ai sunat miercuri dar n-am putut raspunde ca telefonul mi-a fost sus in camera si eu am fost jos in bucatarie si am zis eu no las ca nu-i nimic. si dupa l-a intrebat pe un prieten de-al meu ca ce face cu bota care o avea in mana si am zis eu pai vrea sa prindem broaste, si a zis ea serios si am zis ca nu am glumit. si un prieten de-al meu o vorbit cu ea pe facebook si a zis el nu zic din rautate dar vreau sa va fie bine si tie si lui adica mie ca va sta bine impreuna si a zis ea te inteleg si a zis iar prietenul meu n-o vezi eu asta am vrut sa-ti zic de la inceput si scuze pentru iesirile mele de dinainte( adica s-o certat putin ca nu prea intelegea ce zicea prietenul meu) si a zis ea imi cer si eu scuze si a mai zis ea dar vreau sa vorbim intr-o zi si sa fie totul bine si a zis prietenul meu pai el vrea sa fiti impreuna si a zis ea stiu. dar la mine sunt mai multe probleme cu parintii si a zis el aaaa pai vedeti voi cum faceti si a zis ea o sa vedem, ce sa zic asta-i toata conversatia cu prietenul meu, dupa ce ne-am despartit eu mergeam cu un prieten adica un vecin de-al ei la ei pe strada si ea iesea pe geam si vorbeam si odata nu o iesit si prietenul meu a intrebat-o de ce n-ai iesit pe geam si a zis ea pai am fost plecata la bunici si a zis ea dupa aia da cand mai veniti ca ies si eu. ce credeti ma mai iubeste, mai tine la mine? vreau raspunsuri sincere cei care isi bat joc nici nu-i bag in seama!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Acum reformuleaza in limba romana. Pune semne de punctuatie si imparte ideile in fraze ca nu se intelege absolut nimic din ce ai scris tu acolo.