| anonim_4396 a întrebat:

Salut, m-am desp de fosta pr acum 4 luni, si inca o iubesc@! dar vreau sa-mi gasesc alta pr! Da ns cu sa fac... Parca nu mai am incredere in mine!

Ce sfaturi imi datisad?tongue

Răspuns Câştigător
| kattya96 a răspuns:

Buna. In primul rand daca doar un pic... doar asa ca o adiere ti-a trecut prin gand sa o faci geloasa si esti disperat sa gasesti o prietena atunci primul lucru pe care ti-l voi spune va fi STOP! O iubesti? Esti sigur? Ok fie tu o iubesti, dar ea te iubeste pe tine?
Asta trebuie sa gandesti atunci cand spui " inca o iubesc".
Daca ai trecut peste insa totusi parca ai avea nevoie de un imbold sau o incurajare iti voi spune.
Frateeee fete frumoase sunt peste tot, tu nu esti unul oarecare. Fiecare are ceva special. Fetele se uita dupa tine dar daca tu nu le acorzi acea atentie de care tu crezi ca nu au nevoie... Este ca si cum ai da un test la scoala si ai luat 4. Asta e treci mai departe, dar stai mai vine un test. Daca ti-e frica sa dai testul pentru ca l-ai picat pe primul. Atunci e clar ca nu o sa mai treci nici un test si vei ramane acolo unde esti. Nu trebuie sa te descurajezi. Cand vezi fata potrivita pentru tine atunci vei stii ca e momentul sa actionezi. Nu cauta tu acea persoana soarta va face sa va intalniti nu poti obliga pe nimeni cu nimicwinking.
SUCCES! SI AI INCREDERE IN TINE SI NU ITI FACE GRIJI O VEI GASI happy!

1 răspuns:
| gabrielgypps a răspuns:

Sal pr, pai fa ca la pr pr, x daca mai tz la expr, d c n incerci sa te rekomb c ea. ak ca a incep scl poti sa vz ggci nice prin zn si sa te bg in seama cu L e...
ce draq va invata la scoala aia, ca nici sa mai scrieti corect nu mai stiti.generatia SMS, generatia de analfabeti asta o sa ajungeti.
acum traducerea la ce am zis mai sus.
salut prietene, pai fa ca la prima prietena, ori daca mai tii la exprietena, de ce nu incerci sa te recombini cu ea.acum ca a inceput scoala poti sa vezi gagici dragute prin zona, si sa te bagi in seama cu ele. nici nu am nevoie de funda. ***.