| Costache_Liviu_1977 a întrebat:

M; am gandit la ceva si am nevoie de parerile voastre. Sper sa nu radeti. Deci, m-am gandit sa fac un vlog gen pe youtube in care sa vorbesc in special despre oamenii grasi, supraponderali, plinuti, dolifani si problemele acestora de incredere. Nici un nu sunt slab, asa ca pot vorbi cu o persoana la fel ca ei. Ma axez pe problemele de incredere si pe sfaturile pe care le mai stiu si eu. Ok...asta e daca ma judecati. Astept parerile multumesc

1 răspuns:
| Cretescu_Adrian_1979 a răspuns:

Da poti sa ofaci de exemplu si un prieten de al meu e plinut si nu stie ce sa faca doar fa ce vrei.