| anonim_4396 a întrebat:

M-am impacat cu fosta iubita, a fost ideea ei. Noi am mai fost impreuna de cateva ori, odata 2 luni, 3 saptamani si cel mai mult 1 an. Am iubit-o enorm si acum o mai iubesc dar nu ca la inceput. Daca incep sa o iubesc iar imi este teama sa "nu ma lase cu buza umflata" adica sa pun suflet si la sfarsit sa sufar. Nu stiu ce sa fac... Ma poate ajuta careva?

Răspuns Câştigător
| PattyxPaty a răspuns:

Sall.ai putea sa o intrebi daca te iubeste sincer si nu isi bate joc! daca zice da, frate poti fi linistit si iubesteo iarwinkingFUNDA?

3 răspunsuri:
| Cena07 a răspuns:

Exact cum m-am asteptat doar ca am amandoua buzele umflate. Eram afara cu 2 prietenii comuni de-ai nostri si ea s-a dus pana acasa cu prietena ei si am asteptato afara 45 de min. Sa facut tarziu si intr-un final am plecat. Mia dat sms k nu trebuie sa fiu suparat k fata respectiva nu a "lasat-o sa plece". Iam spus ca si ea s-ar fi suparat in locul meu dupa cateva min am primit un sms k ii pare rau si k asta a fost tot. Alte sfaturi?

| 3DG a răspuns:

Daca tii la ea, arata-i dragoste si multe altele daca tot sunteti de 1 an si ceva...
''sa nu ma lase cu buza umflata'' daca o stii o persoana mai vulcanica mai bine nu...

Funda? happy

| MGeorgi a răspuns:

Nu te gandi la ce e mai rau. lasa ca poate nu o sa sfarseasca asa.happy.