| Avocado a întrebat:

Salut, m-am intors dintr-o excursie din strainatate si am cheltuit toti banii romanesti ramasi in portofel pe transport si pe alimente pana se intorc parintii maine seara.Am voie sa schimb 20 de Euro la o casa de schimb valutar daca am 16 ani sau trebuie obligatoriu sa am 18? Si de asemenea, am nevoie de buletin sau de mai multe acte?

1 răspuns:
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Nu risti, nu castigi.Incearca sa vezibig grin, cam naspa situatia...