| BalacuFlorin a întrebat:

Salut, Ma adresez mai mult baietiilor de vreo 6 luni trag de fiare, Am 16 ani, stiu ca suna cam ciodat dar ma rog, cum fac sa-mi apara si mie vene pe biceps, majoritatea prieteniilor mei de varsta mea au nu stiu de ce dar imi place mai mult brandu cu vena aia lunga..., nu o luati ca o gluma mersi, @

Răspuns Câştigător
| NascutSaFiuTrist a răspuns:

Frate nu e nevoie sa mergi la sala pentru a-ti creste masa musculara. Baga flotarii, ridicarii la bara si daca vrei sa iti apara acea vena sau altele inainte sa iesi undeva mananca ciocolata si fa 10 flotari sau cu o greutate de cel mult 2 kg cateva repetari si ai sa vz ca iti iese si tie vena in evidenta tongue. Funda?

3 răspunsuri:
| soraGrime a răspuns:

PAREREA UNEI FETE:Acele vene sunt scarboase. Daca vrei ca fetele sa te placa,as zice sa nu ai asa ceva.
Cat despre asta,verisorul meu dupa un an,cam asa, avea deja vena aia iesita in relief.dar oricum, e scarboasa...

| Georgy_7404 a răspuns:

Parerea mea ca fata este ca nu-i de ajuns 6 luni iti trebui 1 an 1 an jumate si mie nu mi se pare scarboasa ci masculina :X:X:X asa ca mai lucreaza prietenul meu are dar face de 2 ani sala asa ca. ai de lucru

| Georgy_7404 a răspuns:

Parerea mea este ca nu-i de ajuns 6 luni iti trebui 1 an 1 an jumate si mie nu mi se pare scarboasa ci masculina :X:X:X asa ca mai lucreaza prietenul meu are dar face de 2 ani sala asa ca. ai de lucru