| Abhxhdbhs a întrebat:

Salut, ma cheama Alex si am 16 ani, am o problema foarte mare de care nu stiu cum sa scap, cand ceva nu merge bine sau daca nu pot face ceva ma enervez foarte tare, dar problema este ca arunc cu diferite obiecte si injur foarte tare sau am crize, in general tip tare, cum sa scap de asta?

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Părinții tăi ce părere au?
Poate ar fi cazul să consulți un psiholog dacă ai crize de isterie.

| Donsavas a răspuns:

Ai o boala nervoasă. Mergi la un consult psihiatric! E bine ca ai conștientizat problema si iti doresti sa o rezolvi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un dus rece cred ca te-ar ajuta.

| marcelcuceritorul a răspuns:

Sunt niște exercitii de respiratie care te ajuta sa scapi de stres