| Vilamur a întrebat:

Salut ma cheama Sonya am 18 ani, sunt clasa a 12.As dori sa-imi schimb look-ul adic sa ma vopsesc pe par.Am par saten dechis ochii albastri si culoarea pielii deschisa as vrea mai tare sa ma vopsesc negru sau blond, asa ceva dar sprincenile imi sunt la culoare foarte deschise.

Răspuns Câştigător
| Dolyta a răspuns:

Stiu fete care au culoarea pielii deschisa si le sta frumos blonde. si eu o am tot deschisa dar cineva mi-a spus sa nu ma vopsesc blonda(eu as vrea) pentru ca nu mi-ar sta bine. dar m-am facut bruneta si chiar nu imi place cum imi sta, iese prea in evidenta parul, eu fiind alba la piele. acum incerc sa il fac saten deschis, si peste un an cand termin liceul ma fac neaparat blonda.
Tu ce parere ai? te-ai decis intre negru sau blond?

| Vilamur explică (pentru Dolyta):

Acum am asa culoare:http://upload.akusherstvo.ru/image546938.jpg

Eram vopsita bruneta dar nu cu vopsea permanenta:http://upload.akusherstvo.ru/image546939.jpg

Dar am avut si suvite blonde:http://upload.akusherstvo.ru/image546940.jpg

Si nici nu stiu ce sa aleg,, as dori blond dar tot, sau cafeniu dar mai inchis decit pe poza

| Dolyta a răspuns (pentru Vilamur):

Ala care l-ai avut tu nu era chiar brunet, era un castaniu. Imi plac ochii tai si cred ca arata mai bine cu parul blond. Fa-te blonda, orice nuanta vrei tu. Te pup!

5 răspunsuri:
| DracusorImpielitat a răspuns:

Arati super blonda. Eu zic blond platina sau ceva deschis, ti se potriveste si te scoate bine in evidenta.

| vali4789 a răspuns:

Blonda cu ochii albastrii...fa-te blonda

| LittleLuciane a răspuns:

Esti superba blonda.fa-te blonda