| axeldavid a întrebat:

ma gandeam la ceva si am ramas cu mana blocata pe maus si am trimis la mai multi cereri de prietenie pe facebook cum pot sa le anulez?

Răspuns Câştigător
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Nu ai ce face.Doar sa astepti, iar cand vezi ca te accepta, ii stergi automat

12 răspunsuri:
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Ai putea intra la istoric-ul calculatorului, sa vezi la ce persoane ai intrat pe profil, si de acolo, deschizi profilul acelor persoane, si unde scrie ca ai trimes cererea de prietenie (scrie ceva de genu: cerere de prietenie trimisa), acolo dai click la: anulare cerere prietenie. Sper ca te-am ajutathappy

| axeldavid explică (pentru FαмєLiqυσяLσvє):

Nu am intrat in profil la nimeni, nu imi arata in istoric, eram cu pointerul in dreapta pagini unde iti da sugestii de prieteni si am dat add la cineva si dupa mam blocat apasand pe butonul la mause si se tot schimbau pozele acolo si tot dadeam add

| Marct a răspuns:

Mergi pe profilele celor la care ai trimis cerere, o sa vezi undeva sus scris "Friend Request Send". Dai click acolo si din meniul ce apare alegi Cancel (sau Delete) Request. E simplu.

| axeldavid explică (pentru Marct):

Stiu ca e simplu dar nu stiu cui am trimis nu imi arata nici in istoric pentru ca nu am intrat la niciun profil.

| Marct a răspuns (pentru axeldavid):

Nu poti gasi cui ai trimis, nu stiu sa fie asa ceva. In cazul asta nu fa nimic. Cei ce vor os a accepte, ceilalti nu.

| sabinutza97 a răspuns:

Intri pe profilul lor si apesi pe acelasi buton unde aparea inainte dd friendswinking... funda?

| sabinutza97 a răspuns (pentru sabinutza97):

Si apoi cancel request

| axeldavid explică (pentru sabinutza97):

Nu stiu la cine am trimis

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns (pentru axeldavid):

La istoric ar trebui sa iti apara toate profilele care ai vizitat pe facebook. Le deschizi pe toate, si la care vezi ca e cererea de prietenie trimisa, o anulezi

| axeldavid explică (pentru FαмєLiqυσяLσvє):

Nu arata ca nu am intrat in profil la nimeni.era din dreapta pagini.

| axeldavid explică (pentru FαмєLiqυσяLσvє):

Vad ca incep sa apara accepturile, eu mai caut la find friends si unde scrie friend reqest dau cancel dar o sa dureze ceva timp. oricum mersi.

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns (pentru axeldavid):

happy N-ai dc:*

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns (pentru axeldavid):

Nu ai ce face.Doar sa astepti, iar cand vezi ca te accepta, ii stergi automat