| cml a întrebat:

Ma gandeam sa ma mut in Canada... Am 14 ani si vreau sa aflu parerea unora care sunt deja acolo, au terminat scoala si, daca merita sau nu...

Răspuns Câştigător
| thegreatgatsby a răspuns:

Merita. Viata e diferita. Mentalitatea oamenilor e diferita, stilul de viata e diferit si mult mai bun ca in Romania happy

2 răspunsuri:
| Stephsweet a răspuns:

Am o prietena>Ruxandra...verishoara>Sandra ei e in CANADA. A zis ca e zooer acolo, iti faci buletinu' l 10 ani si conduci d l 16, ai mult timp liber, p scurt e bestial! Asta e parerea Samdrei, sta d ff mult timp acolo, s intoarce in Romania doar vara-cum a fost vara trecuta. MERITA

| BubblesBlossom a răspuns:

Buna! Eu m-am nascut in Canada, dar am plecat de acolo la 4 ani si m-am mutat in Romania.Insa iti pot spune cu sinceritate ca e cu totul alt stil de viata...Se castiga bine si da, cu adevarat ai destul timp liber, insa serios acum nu iti iei buletinul la 10 ani si poate ca la 16 ani conduci, insa. oricum ai inteles ideea.Sunt oameni dezvoltati mental, la alt nivel umanitar fata de noi, asa ca da du-te deoarece si eu ma mut inapoi vara viioare!