| Chowdera a întrebat:

Salut.Ma.m cerat cu cea mai buna prietena a mea de la scoala.Deci eu la inceputul verii m.am certat destul de rau cu o colega..de atunci nu am mai vb cu ea,am vrut sa ma deconectez de la tot, apoi am inceput sa mai vb cu asa zisa prietena, suntem prietene din clasa a 2-a dar a facut multe chestii si am iertat-o chiar daca nu trebuia,oricum eu ma simteam foarte prost cand imi facea chestii din astea, adica de dimineata venea si vroiam sa stau cu ea in banca si ea spunea ca nu ca e ocupat pe un ton foarte neplacut, eu ma simteam respinsa, dar am iertat/o de fiecare data si am aparat.o mereu pentru ca e e ceva gen paracioasa clasei, toata vara ne.am intalnit si am vb, i.am dat caietul meu de vacnta sa l copieze si mai multe... apoi intr*o zi am intrat pe fb ei pentru ca ne stim parolele si am vazut co conevrsatie cu o alta colega ..adica ea sta cu mine doar pentru ca ii dau lucruri si din astea, din nou m.am simtit foarte prost dar daca esti bun esti luat de prost asa ca am iertat.o apoi am vazut o conversatie cu aceasta fata cu care m.am certat in care spunea tot felul de lucruri urate despre ine si ii dadea toate conversatiile noastre si cand o intrebam de ce face aceste lucruri spunea ca nu stie, eu as cam vrea sa o iert si sa fie totul ca inainte dar nu prea pot. acesta prietena cu care m.am certat a zis lucruri frumoase pe care nu le asteptam, dar si acesta este foarte razbunatoare si nu as vrea sa mai fim prietene, deci cam ce as putea sa fac? ma simt prost 

1 răspuns:
| KUBY78 a răspuns:

A in locu tau o singura sansa si daca nu pa