| AlexiaHarpațuc a întrebat:

ma numesc alexia și nistiu ce sa mai fac în legătură cu prietena mea,, cea mai bună"dar de fapt nu este. nu mai suport! nu o mai suport! dar fază ca nu am cu cine sa stau, nu încercați sa imi spuneti ca trebuie să am niște colege cu care sa ma joc sau sa am eu niște fetițe sau prietene sau sa imi gasesc prieteni pentru ca aici unde stau nu am cum și e cam singură variantă ea, și parca vrea să se certe mereu cu mine si e cea mai ciudata persoane pe care ati putea sa o gasiti vreodată si mi-as dori și eu o prietena adevărata căreia sa ii pot spune cât o iubesc și sa din ca niște fete bff dar cu ea nu poti e alt fel de persoana, eu am o alta prietena dar nu sta in acelasi loc cu mine si nu putem sa ne vedem tot timpul, sincer nu vreau sa imi petrec tot timpul singing, de asta sunt prietena cu această persoane de care va vorbeam, dar prietenia noastră nu prea mai e și ma enerveaza și ma judeca la orice fac, spuneti-mi va rog ce as putea face și dacă există unul dintre voi cu care as putea vorbi adică pe chat pe mess sau whatsapp sau altele pentru ca as avea nevoie de cineva cu care sa discut și cu care sa ma descarc.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este simplu: daca nu o mai suporti ii dai pace si nu o mai cauti!
Se poate sa te joci si singura, sau cu papusile, care te asculta intru totul si pot fii cele mai bune prietene ale tale.
De discutat te sfatuiesc sa discuti cu mama si tatal tau, ca pe forum mai da si peste pedofili si risti foarte mult.
Cere voie parintilor intai, daca iti pemrit sa vorbesti cu straini, pentru ca nu-i normal sa accesezi messangerul sau alte platforme de chat, fara consimtamantul parintilor.

| AlexiaHarpațuc explică (pentru Violleta2022):

DA, am Facebook nu e problemă, am descoperit un site de curând, și vorbesc acolo cu o persoană și ma calmez. MULȚUMESC pentru sfat! multă lume îmi zice sa fac asta si cred ca e cea mai bună decizie

| 1231242 a răspuns:

Hmmmm,ei bine zii ca ea si fa ca tine