| dmxxxl a întrebat:

ma numesc dan.De ceva vreme tot vorbesc cu o fata(adica o cunosc ma i de mult am fost cu ea in scoala generala)probleme e ca eu o plac foarte mult suntem foarte buni prieteni numai ca mie imi e foarte greu sa ii zic daca vrea sa fie prietena mea deoarece daca ea ar refuza prietenia nostra s-ar duce pe apa sambetei.Astept un sfat multumesc.

3 răspunsuri:
| iustii21 a răspuns:

Ai exact aceeasi problema cu mine.Pai incearca sa ii arati ca o placi.Propune'i si spune'i ca prietenia voastra din scoala a durat prea mult si e mult prea stransa pentru a o rupe acum si ca va face o alegere gresita, apoi va regreta.Iti spun ca merge.Si plus.Nu are de ce sa se supere.Sau sa va certati. Funda?batting eyelashes

| Deea10_8134 a răspuns:

Buna! Pai ea simte ceva pentru tine? Sau probabil ca ea asteapta acum ca tu sa faci urmatorul pas si sa ii spui ce simti pentru ea thinking Incearca sa ii arati ca o placi, poti sa o chemi la un suc ceva si la sfrasit incearca sa o saruti pe buze.Sau poti sa-i faci complimente cum ar fi:Ce bine arati azibatting eyelashes. Dar intai asigurate ca si ea simte ceva pentru tine prin expresiile pe care le foloseste, prin gesturi etc.Si daca ea iti da de inteles ca te place ai putea sa ii spui ce simti pentru ea. ea poate asta asteapta si tu daca nu faci primul pas s-ar putea sa o pierzi.Crede-ma sunt fata si stiu cum ewinking. Baftahappy

| TeUrSsCsYtEiUbEsC a răspuns:

Oo te rog dai de inteles ca o placitongue